Budownictwo i architektura : Konkurs Urban Farm Design

Dzięki uprzejmości Truly Living Well Center for Natural Urban Agriculture Atlanta Burmistrz Kasim Reed, przedstawiciele Wal-Mart i urzędnicy z Office of Sustainability and Sustainable Atlanta ogłosili dzisiaj konkurs na zaprojektowanie miejskiej farmy na pustym placu naprzeciwko ratusza.
Konkurs Urban Farm Design Trinity Avenue został zainicjowany, aby wesprzeć wysiłki miasta w tworzeniu skutecznego i inspirującego modelu miejskiego rolnictwa i dalszego dążenia miasta do stania się 10 najbardziej zrównoważonym miastem.
Ponadto, w ramach wstępnego finansowania Wal-Mart, do zwycięskiego zgłoszenia przyznano nagrodę w wysokości 25 000 $.
W konkursie mogą wziąć udział studenci, pedagodzy i profesjonaliści z Gruzji w dziedzinach związanych z miejskim rolnictwem i architekturą krajobrazu.
Zainteresowani zawodnicy muszą zarejestrować się tutaj online do 15 października i złożyć wnioski do listopada.
Po wybraniu zwycięskiego projektu przygotowanie gruntu i projektu instalacji rozpocznie się natychmiast, a farma zostanie udostępniona publiczności wiosną 2012 roku.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością stworzenia zrównoważonej i dostępnej przestrzeni w sercu śródmieścia, która będzie służyć jako model i narzędzie edukacyjne dla podobnych projektów w przyszłości.
powiedział burmistrz Reed.
Pragnę podziękować naszym partnerom z Wal-Mart za ich hojne wsparcie miejskiej farmy i ich zaangażowanie w dostarczanie świeżych produktów do dzielnic śródmieścia.
Wspierane przez Wal-Mart, konkurs na projekt przekształci miejsce starego budynku sądu drogowego.
wolny przez kilka lat.
w kwitnącą farmę demonstracyjną.
.
Mamy zaszczyt wspierać ten projekt, który ostatecznie będzie promował lokalną żywność, tworzył miejsca pracy i budował społeczność.
powiedział dyrektor generalny Wal-Mart Regional Karen Brewer-Edwards.
Ostatecznym celem jest pokazanie, w jaki sposób świeża żywność może być uprawiana lokalnie i zrównoważona, konkurencja promuje kreatywność i innowacyjność w projektowaniu gospodarstwa, a także podnosi świadomość samego gospodarstwa.
Biuro zrównoważonego rozwoju konsultuje ten multidyscyplinarny projekt z Zrównoważoną Atlantyką, Urzędem Miasta Atlanta, Szkołą Wyższych Nauk Rolniczych i Środowiskowych Uniwersytetu Georgia, Georgią Organics i Truly Living Well.
.
Poprzez zaangażowanie konsorcjum liderów miast i ekspertów z organizacji zewnętrznych, ten najnowocześniejszy projekt demonstracyjny może potencjalnie informować szerokie grono interesariuszy o korzyściach płynących z lokalnych programów żywnościowych.
powiedziała Dyrektor Zrównoważonej Atlanty Suzanne Burnes.
Projekt demonstracyjny będzie wspierał władzę miasta Atlanty.
plan zrównoważonego rozwoju i jego zaangażowanie w zapewnianie lokalnej żywności w ciągu 10 minut od 75 procent wszystkich mieszkańców do 2020 roku.
Farma Trinity Avenue będzie żywym obrazem zaangażowania miasta w zrównoważony rozwój.
powiedział Aaron Bastian, kierownik ds.
komunikacji w zakresie zrównoważonego rozwoju.
.
Lokalne, zrównoważone i ekologiczne praktyki żywnościowe mają wiele korzyści dla zdrowia i środowiska naturalnego.
powiedział dyrektor UGA ds.
ochrony środowiska Susan Varlamoff.
Lokalna żywność jest często bardziej świeża, eliminuje negatywne efekty zewnętrzne, takie jak emisje dwutlenku węgla, i wspiera naszą lokalną gospodarkę.
Cieszymy się z burmistrza Reeda i miasta za przyłączenie się do lokalnego ruchu żywności poprzez pokazanie miejskiego rolnictwa w samym centrum miasta.
[patrz też: hamulec taśmowy, kocioł gazowy kondensacyjny, studnia głębinowa przepisy ]

Powiązane tematy z artykułem: hamulec taśmowy kocioł gazowy kondensacyjny studnia głębinowa przepisy